Właśnie zakończyła się realizacja zadania pn. „Rewitalizacja parku miejskiego w Grójcu - etap I”, dofinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu – Mazowsze dla klimatu 2022. Dotacja przyznana na realizację zadania to 94 150,00 zł.
2 czerwca 2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Delegaturze w Radomiu odbyło się uroczyste podpisanie oraz wręczenie umów o udzieleniu pomocy finansowej ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie zadań w ramach programu „Mazowsze dla czystego powietrza 2022”. Zawarto m.in. umowę...
W środę w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu zorganizowano punkt Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Radomia. Wszystko za sprawą wspólnej inicjatywy grójeckiego Urzędu Miejskiego, Lasów Państwowych i służb mundurowych. Policjanci wspólnie z innymi służbami mundurowymi i lokalną społecznością, podzielili się najcenniejszym...
W odpowiedzi na głos mieszkańców jest mi miło poinformować, że wraz z dyrektorem Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze" podjęliśmy przygotowania do uruchomienia lodowiska w tym sezonie - ogłosił w czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda.
Dystrybucja opału w preferencyjnych cenach ma wystartować w piątek 16 grudnia.
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda, Grójecki Ośrodek Kultury, Proboszcz parafii św. Mikołaja, Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego zapraszają na Wigilię Miejską, która odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2022 roku w godz. 15:00-16:00 na rynku miejskim w Grójcu.
Komisja Europejska zatwierdziła nowy program dla województwa mazowieckiego na lata 2021-2027. Co to oznacza dla regionu? Ponad 2 mld euro z UE, które zasilą realizację wielu ważnych projektów i inwestycji.
Rozpoczęły się prace ziemno-budowlane na terenie dawnego amfiteatru przy ulicy Piotra Skargi w Grójcu. Nowy kompleks sportowo-rekreacyjny ma być gotowy w przyszłym roku.
W dniu 29 listopada 2022 roku w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda wraz z Wicewojewodą Mazowieckim Sylwestrem Dąbrowskim podpisali umowę na objęcie w 2023 roku dopłatą zadań organizatora transportu publicznego ze środków Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia