Eugenia Poradzka złożyła do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu pismo, w którym oświadczyła, iż z dniem 28 lutego zrzeka się mandatu radnej.
Przypomnijmy, iż we wrześniu ubiegłego roku radna zdecydowała się na zrezygnować z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej z powodów zdrowotnych. W październiku nowym Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Grójcu został radny Ryszard Krzyżanowski.
W ostatnich wyborach samorządowych w 2018 roku Eugenia Poradzka startowała z komitetu Rozwój i Gospodarność. Otrzymała 135 głosów i uzyskała mandat radnej.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia