To był bardzo emocjonujący weekend w sporcie motorowym. W kraju gościliśmy najlepszych kierowców świata w rajdach, a za granicą Krzysztof Skorupski za kierownicą Citroena DS3 T16 walczył z najlepszymi kierowcami podczas Mistrzostw Świata Rallycross.
Bardzo dobrze rozpoczęła się IV runda Mistrzostw Świata Rallycross dla Krzysztofa Skorupskiego. Startuje on w najmocniejszej klasie SuperCars i podczas I oraz II kwalifikacji wywalczył szóstą o raz piątą pozycję walcząc bok w bok z Petterem Solbergiem, a później Tannerem Foustem. Dało mu to piąte miejsce na koniec dnia.
Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" oraz CeSiR Warka zorganizowały Turniej Mini Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej, którego pierwsza faza właśnie została rozegrana.
Po raz kolejny zapraszamy kobiety w wieku 50 - 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, wykonywane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Tym razem mammobus odwiedzi Pniewy.
Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" oraz CeSiR Warka zapraszają na Turniej Mini Mistrzostwa Świata 2014 w piłce nożnej, który rozegrany zostanie na terenie powiatu grójeckiego. Wezmą w nim udział 32 drużyny ze szkół podstawowych z całego powiatu.
Grójeccy policjanci wspólnie z parterami włączyli się w Ogólnopolski Głos Profilaktyki, który odbędzie się w Grójcu i w Warce w sobotę 14 czerwca 2014r. Do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki zaprasza społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.
Zapraszamy wszystkich na kreatywny wypoczynek wakacyjny w Osieczku. W tym sezonie warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art, kurs mozaiki ceramicznej i filcowania na mokro! Najbliższy termin już w ten weekend (są jeszcze wolne miejsca!)
Sir Leszek Borysiewicz – urzędujący rektor Uniwersytetu Cambridge – odwiedził w sobotę 24 maja miejscowość Lipie w gminie Błędów.
27 maja w Grójeckim Ośrodku Kultury uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego z Gimnazjum w Błędowie uczestniczyli w II Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona.
Grójeccy policjanci zatrzymali kierującego autobusem, który miał blisko promil alkoholu w organizmie. W pojeździe należącym do jednego z przewoźników podróżowało 31 osób. 54-latek został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.
15 godzin temu
Czarny poniedziałek sadowników z powiatu grójeckiego. A może być jeszcze gorzej
wczoraj, 08:31
Czarny poniedziałek sadowników z powiatu grójeckiego. A może być jeszcze gorzej
wczoraj, 07:51
Żydowska diaspora świętowała w Mogielnicy ważne wydarzenie [FOTO]
wczoraj, 07:44
Czarny poniedziałek sadowników z powiatu grójeckiego. A może być jeszcze gorzej
przedwczoraj, 19:22
Ogłoszenia