Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu po raz kolejny potwierdził, że jest miejscem, w którym rodzą się przedsiębiorcze talenty. 15 czerwca 2026r. podczas finału ogólnopolskiego konkursu „Inkubator Szkolnych Biznesów” uczniowie szkoły – Nikola Lisowska i Kacper Dąbrowski – zdobyli II miejsce w Polsce, pokonując setki...
W miejscowości Franciszków (gmina Jasieniec) przeprowadzono ekshumację niemieckich żołnierzy, którzy polegli w walkach o przyczółek warecko-magnuszewski w okresie od sierpnia do października 1944 roku.
W minionym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zatrzymali 10 osób poszukiwanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości za popełnione przestępstwa, gdzie orzeczono prawomocne wyroki pozbawienia wolności od kilku dni do kilku lat. Wśród zatrzymanych były 2 osoby poszukiwane listami gończymi oraz pozostałe...
24 kwietnia 2026 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania absolwentów technikum ekonomicznego, technikum informatycznego, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum pojazdów samochodowych. Był to dzień pełen wzruszeń,...
Drodzy Uczniowie klas 8, z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy dzień w Zespole Szkół im. W. Witosa w Jasieńcu, który odbędzie się 21 kwietnia 2026 roku.
Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" opublikowało najnowszy ranking dotyczący zmian liczby ludności w gminach w latach 2009–2024.
Sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu wkroczyli w symboliczny czas pełen nadziei, wyzwań i pierwszych kroków ku dorosłości, świętując jeden z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych momentów swojej szkolnej drogi – Bal Studniówkowy 2026.
W Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu odbyło się wyjątkowe wydarzenie – oficjalne otwarcie nowoczesnej ekopracowni, która znacząco wzbogaci proces dydaktyczny i jeszcze mocniej zakorzeni proekologiczne wartości wśród uczniów.
We wtorkowy poranek strażacy walczyli z pożarem budynku komunalnego w miejscowości Ignaców w gminie Jasieniec.
Policjanci z grójeckiej grupy SPEED podsumowali kolejny tydzień działań.
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia