Nasi soliści, Wiktor Sobkowiak i Filip Cąderek, biorą udział w ogólnopolskim konkursie kolęd, organizowanym przez Fundację Orszak Trzech Króli, w którym nagrodą jest transmisja minutowego fragmentu kolędy w TVP.
Głosować można pod linkiem poniżej:
http://orszak.org/konkursy/entry,19,glosowanie-na-filmik-koledowy-jemu-wdziecznie-przygrywajcie---zostan-gwiazda-tv-63.html
Instrukcja:
Głosowanie odbywa się w 3 prostych krokach, które zajmują dosłownie minutę:
1 krok: podaj swój adres e-mailowy
2 krok: akceptacja zasad głosowania
3 krok: kliknij w link, który zostanie przesłany na skrzynkę













15 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia