Już w najbliższą środę w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się pierwszy koncert promujący debiutancki album Pawła Binkiewicza - BINKIEWICZ.
LIVE TOUR to seria koncertów z autorskim materiałem, piosenkami z pierwszej płyty Pawła Binkiewicza. - Zaczynam od Grójca i ten wieczór, chcę nie tylko spędzić z Wami i zaśpiewać Wam po raz pierwszy utwory z mojej płyt. Z całego serca i siebie CHCĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYTKIM MOIM PRZYJACIOŁOM I ZNAJOMYM z mojego rodzinnego miasta, którzy wierzyli, że w końcu to się uda i wydam ten album - podkreśla artysta.
Wydarzenie rozpocznie się w GOK o godz. 18.00. Paweł Binkiewicz zapowiada kilka niespodzianek.
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/278935551004520














8 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia