W czwartek 22 września 2022 mieszkańcom Głuchowa została oddana do użytku inwestycja drogowa o wartości 517 829,41 zł brutto.
Budowa ul. Spokojnej w Głuchowie to przede wszystkim:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- przebudowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia,
- przebudowa sieci wodociągowej,
- roboty ziemne,
- wykonanie odwodnienia,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego,
- roboty wykończeniowe,
- wykonanie elementów ulic,
- regulacja armatury sieci gazowej oraz zaworów wodociągowych.
- Cieszę się, że wreszcie udało się sfinalizować to przedsięwzięcie po trzykrotnych próbach stanięcia do przetargu. Dziękuję mieszkańcom za cierpliwość i mam nadzieję, że ta inwestycja przyniesie wymierne korzyści z użytkowania - napisał Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda na Facebooku.













22 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia