Burmistrz Dariusz Gwiazda przekazał nowe informację na temat postępu prac przy remoncie dworca kolejki wąskotorowej w Grójcu.
Dotychczas w ramach prac przy remoncie dworca kolejki wąskotorowej:
- skończono prace rozbiórkowe części niskie,
- skuto tynki,
- zrobiono nowy strop nad niską częścią budynku (nad poziomem 1.),
- wykonano szyb windy.
- Przed wykonawcą jeszcze mnóstwo zadań związanych z inwestycją. W najbliższym czasie: zostanie wykonany strop nad 2. poziomem w części wysokiej, a także nastąpi demontaż dachu. Wszystkie prace są pod nadzorem konserwatora zabytków - podkreśla burmistrz Dariusz Gwiazda.
Remont obejmie nie tylko budynek budynek, lecz również wieżę ciśnień, konserwację zabytkowej obrotnicy oraz zagospodarowanie działki pod funkcje rekreacyjne. Przewidywane jest stworzenie w tym miejscu przestrzeni kulturalnej dla naszych mieszkańców.
Wartość inwestycji: 5 548 831,53 zł
Kwota dofinansowania: 3 000 000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego
Wykonawca: GRUPA KDM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 53 w Warszawie













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia