14 lipca podpisano umowę na dofinansowanie zadania pn. „Budowa drogi gminnej w miejscowości Kobylin, Gmina Grójec na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Kobylińskiej” na kwotę 1 615 807,38 zł. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a wartość całego projektu to 2 693 012,30 zł.
W ramach realizacji zadania wykonujemy:
- roboty pomiarowe, ziemne i przygotowawcze, karczowanie drzew i krzewów,
- nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego,
- drogę dla rowerów z kostki brukowej,
- chodniki, ciąg pieszo-rowerowy, zjazdy, zatoki postojowe z kostki brukowej,
- oznakowanie pionowe i poziome, elementy drogowe oraz roboty wykończeniowe wraz z zielenią drogową,
- kanał technologiczny,
- sieć kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami,
- sieć linii kablowej oświetlenia ulicznego,
- montaż latarnii oświetleniowych,
- inne roboty wykończeniowe wraz z przestawieniem ogrodzeń.
Koniec prac zaplanowany jest we wrześniu.
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia