W związku z wnioskami oraz zgłoszeniami dotyczącymi problemów związanych z wielkością obwodów wyborczych, na wniosek Burmistrza, Komisarz Wyborczy podjął decyzję o utworzeniu nowych obwodowych komisji wyborczych.
Nowe obwodowe komisje wyborcze są utworzone, aby zmniejszyć liczbę wyborców przypadających na jeden lokal, co pozwoli na sprawniejsze przeprowadzenie głosowania oraz skróci czas oczekiwania w kolejkach.
Mieszkańcy ulic: Bocianiej, Calineczki, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Kolejowej, Kopciuszka, Krobowskiej, Krzywej, Kwiatowej, Kwiatu Paproci, Łąkowej, Małego Księcia, Orzeszkowej, Pana Kleksa, Radosnej, Przeskok, Spokojnej, Wesołej, Wspólnej, Zagłoby, Zbyszewskiej, Zielnej i Żabiej będą głosować w PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 2 W GRÓJCU (ul. Orzeszkowej 54)
Mieszkańcy ulic: Adama Asnyka, Alei Niepodległości bloki 7, 7A, 7B, 11, 13, 13A, 15, 17, 19, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Leopolda Staffa, Mickiewicza, Polskiej Organizacji Wojskowej, Różanej, Wisławy Szymborskiej, Żeromskiego będą głosować w MIEJSKO GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W GRÓJCU (Aleja Niepodległości 6a).
Celem tego działania jest zapewnienie efektywniejszej organizacji procesu wyborczego oraz umożliwienie wszystkim mieszkańcom wygodnego oddania głosu.
Źródło zdjęcia: Depositphotos













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
40 minut temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia