Gmina Grójec otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 702 453,00 zł w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych (FRPA) na organizację transportu publicznego w roku 2025.
Dzięki tym środkom obsługiwanych będzie 11 linii komunikacyjnych o łącznej długości 522 km. Łącznie zrealizowanych zostanie 5610 połączeń rocznie, co zapewni mieszkańcom lepszy dostęp do usług transportowych.
Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 917 572,58 zł.
Szczegółowe rozkłady jazdy dofinansowanych linii autobusowych znajdą Państwo TUTAJ.
Zapraszamy do korzystania z komunikacji publicznej.












16 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
17 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia