Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia z tańców ludowych, które są związane z planowanym Świętem Kogutka Grójeckiego.
"Klapok - to inaczej taniec klaskany, klepany, owczarek, Jadwiga. Składa się z dwóch części, z których pierwsza przypomina klasyczną "polkę", tańczoną wirowo w parach, w drugiej zaś tancerze ustawieni przodem do siebie, w miejscu, klaszczą dłońmi
Jeśli jesteś gotowy/a wyruszyć w podróż z tańcami tradycyjnymi, a przy okazji podnieść poziom serotoniny i przeżyć radosne chwile, czekamy właśnie na Ciebie. Zajęcia rozpoczną się już w najbliższym tygodniu.
Informacje i zapisy pod numerem tel. 486642306.
Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny taniec w strojach ludowych 26 czerwca podczas Święta Kogutka Grójeckiego.
Informacja prasowa Grójeckiego Ośrodka Kultury














12 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia