W środę otwarto oferty na przebudowę stadionu miejskiego przy ulicy Laskowej w Grójcu. Do drugiego przetargu zgłosiły się dwie firmy. Ich oferty opiewają na kwoty od 6,5 do 6,6 mln zł.
Był to drugi przetarg na modernizację grójeckiego stadionu. Poprzedni unieważniono ze względu na zbyt wysokie oferty (wynosiły od 8,9 do 9,6 mln zł).
W drugim postępowaniu zmniejszono nieco zakres przewidzianych prac. W środę urzędnicy otworzyli oferty w powtórzonym postępowaniu. Wpłynęły dwie oferty od firm, które wystartowały również w pierwszym przetargu. Tym razem opiewają one na kwoty od 6,5 do 6,6 mln zł. Magistrat zamierza przeznaczyć na inwestycję 5 mln zł.
"Inwestycję podzieliliśmy na etapy, teraz zaplanowaliśmy budowę bieżni, nawodnienie automatyczne, oświetlenie treningowe, trybunę dla gości, dostosowanie obiektu wg wskazań PZLA i PZPN, bramki wejściowe na boisko i ogrodzenie wewnętrzne, aby można było korzystać z drugiego boiska bez względu na mecz na boisku główny itd." - informował w mediach społecznościowych burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda.
Jeśli gmina znajdzie w budżecie brakujące pieniądze i przetarg zostanie rozstrzygnięty, to prace mają potrwać 12 miesięcy od podpisania umowy.
Przypomnijmy, iż w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju” gmina Grójec pozyskała 3 mln zł na pierwszy etap modernizacji stadionu miejskiego przy ulicy Laskowej.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
18 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia