Według umowy podpisanej we wtorek na ulicy Orzeszkowej (od ul. Sienkiewicza, w kierunku ul. Wybickiego) pojawi się chodnik oraz zatoka parkingowa.
- Dzięki temu nie tylko zadbamy o bezpieczeństwo, ale także poprawimy estetykę naszego miasta - podkreśla burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda.
Zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej - ul. Orzeszkowej w Grójcu”
Termin realizacji inwestycji: do końca marca 2024 r.
Wartość dofinansowania: 278 814,18 zł
Całkowita wartość inwestycji: 296 174,16 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia