Czystsze powietrze, większe oszczędności i lepsze warunki do uprawiania sportu – takie efekty przyniesie termomodernizacja Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.
Decyzją zarządu województwa mazowieckiego do gminy Warka na ten cel trafi ponad 2,5 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020. Umowę w tej sprawie podpisali wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz burmistrz gminy Warka Dariusz Witold Gizka i skarbnik Anna Miodek. W spotkaniu wzięli również udział radni województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak i Tomasz Śmietanka.
W ramach projektu zaplanowano wymianę okien i drzwi zewnętrznych oraz płyt warstwowych. Docieplony zostanie również stropodach. Modernizację przejdzie także instalacja centralnego ogrzewania. Zamiast dwóch kotłów gazowych budynek zostanie przyłączony do węzła cieplnego z centralnego ogrzewania sieci miejskiej. Poza tym na dachu budynku CeSiR zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna, a w hali sportowej – wentylacja wraz z centralą wentylacyjną.













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia