W czwartek 24 sierpnia odbył się odbiór techniczny wyremontowanej drogi powiatowej Nr 1605W Załącze – Zalesie przez miejscowość Zalesie.
W ramach inwestycji firma BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o. o. wykonała 950 metrów nowej nawierzchni asfaltowej.
W odbiorze wzięli udział: Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Członek Zarządu Dariusz Piątkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego Janusz Karbowiak,Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda, Zastępca Burmistrza Jarosław Rupiewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Grójcu Karol Biedrzycki, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Adrian Jachoski,pracownicy Starostwa Powiatowego w Grójcu, a także przedstawiciele wykonawcy oraz mieszkańcy Zalesia.
Całkowita wartość inwestycji to 753.655,96 zł.
Zadanie było współfinansowane z Gminą Grójec w podziale kosztów 50/50.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
24 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia