Zawodnicy reprezentujący Gminę Grójec wywalczyli 4 puchary, 2 medale złote, 4 srebrne i 3 brązowe na Turnieju Bokserskim o Puchar Wójta rozegranym 2 grudnia w Szkole Podstawowej w Jasieńcu.
W młodszych kat.reprezentanci Grójeckiej Szkoły Karate MARCELI TEAM w walkach bokserskich zdobyli: puchar za I miejsce - Janek Stepień,medale srebrne: Przemek Traczyk, Asia Kabassa, Janek Laskowski, medale brązowe: Piotrek Wasążnik, Sebastian Niczewski, Nadia Wawrzyniak.
W Walce z Cieniem medale złote wywalczyli: Sebastian Niczewski i Przemek Traczyk.
W starszych kat.reprezentanci Grójeckiej Szkoły Sportów Walki MARCELI TEAM-FIGHTING GYM-Sekcja Kick-Boxingu w walkach bokserskich zdobyli 3 puchary za pierwsze miejsca i medal srebrny a w Walce z Cieniem medal złoty.
W boksie puchary zdobyli: Mateusz Pulkowski, Daniel Szuchnicki, Maciek Dąbkowski, medal srebrny - Szymon Stepniak.
W Walce z Cieniem medal złoty-Mateusz Pulkowski.













4 godziny temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
6 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia