Film "Avatar: Istota wody" będzie można oglądać od piątku 13 stycznia na ekranie kina Grójeckiego Ośrodka Kultury. Film będzie wyświetlany w naszym kinie tylko w formacie 2D dubbing.
AVATAR: ISTOTA WODY
13.01, piątek, godz. 18.00
15.01. niedziela, godz. 13.30 i 17.00
17.01, wtorek, godz. 18.00
22.01. niedziela, godz. 13.30 i 17.00
Akcja filmu Avatar: Istota wody rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.













4 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia