W związku z trudną sytuacją na stacjach ujęcia wody oraz nieprzestrzeganiem zakazu wykorzystywania wody do celów innych niż socjalno-bytowe informujemy, że system zabezpieczeń...
Samorząd gminy Nowe Miasto nad Pilicą wystąpił z inicjatywą przejęcia od Powiatu Grójeckiego prowadzenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. W piątek Rada Miejska podjęła uchwałę intencyjną w tej sprawie.
Od roku szkolnego 2023/2024 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Grójcu zacznie funkcjonować klasa sportowa dla chłopaków i dziewczyn.
Rada Miejska w Grójcu wyraża stanowczy sprzeciw wobec wariantów przebiegu drogi A50 - Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW) przez teren Gminy Grójec - głosi przyjęta w piątek jednogłośnie uchwała.
Trzymiesięczny areszt zastosował sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Grójcu, wobec 33-letniego obywatela Gruzji. Mężczyzna dokonywał kradzieży z kas sklepowych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Dzielnicowy zatrzymał 38-letniego podejrzanego o kradzieże z włamaniem do domków na terenie działek letniskowych pod Chynowem. Mężczyzna usłyszał 5 zarzutów i został aresztowany przez sąd na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa w warunkach recydywy grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Uwagę policjantów z Mogielnicy przykuł kierujący osobową skodą, który prowadził pojazd bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że 20-latek w kieszeniach kurtki posiadał narkotyki. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
W środę w nocy aż dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który pojawił się w zabytkowej, drewnianej świątyni w Chynowie.
Oddolna Inicjatywa Społeczna "Przebieg A50" organizuje spotkania informacyjne dla mieszkańców gmin Pniewy i Grójec.
Umowa na rozbudowę szkoły podstawowej w Lesznowoli podpisana – prace ruszają już w przyszłym tygodniu!
wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
przedwczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia