Przed podopiecznymi Tomasza Sokołowskiego drugi mecz derbowy z rzędu. Tym razem na stadionie przy ulicy Laskowej. Przyjeżdża KS Warka.
Od dzisiaj (Piątek 5 maja) w grójeckiej hali sportowej Spartakus trwają rozgrywki grupowe turnieju. Trzy dni koszykarskich zmagań, przepełnione mnóstwem emocji. Przez cały ten czas będziemy relacjonować cały turniej. Zostańcie z nami
Ronaldo, Porto, słoneczna pogoda - takie skojarzenia są najczęstsze, gdy myślimy o Portugalii. Uczniowie i nauczyciele L.O. im P. Skargi w Grójcu będą mieli jeszcze wiele innych skojarzeń z tym krajem po wizycie w Oliveira de Azmeis w dniach 19-23 kwietnia 2017r.
W dniu 30 kwietnia 2017 roku w Turynie (Włochy), odbył się XXI Puchar Europy IKA w Karate. Organizatorem turnieju, była włoska organizacja International Karate Association Italy, na której czele stoi jeden z pionierów włoskiego karate Hanshi Gorgio Bortolin 9 dan. Dzień wcześniej, Hanshi Bortolin poprowadził świetne szkolenie dla zawodników...
Munio Strażnik Księżyca, Azyl, Wyklęty - to propozycje grójeckiego kina na zbliżający się weekend.
Tegoroczne obchody rozpoczęto 28 kwietnia, kiedy to żołnierze i pracownicy 1. Ośrodka Radioelektronicznego zebrali się na uroczystej zbiórce z okazji obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Znamy już dokładny program tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni. Imprezie patronuje Grojec24.net.
Na trzech passę wygranych meczów zakończyli piłkarze Mazowsza, którzy w sobotnie popołudnie musieli uznać wyższość Pilicy Nowe Miasto.
Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Będziemy klaskać w ręce podziwiając piękną tancerkę, muzyka zaś przeniesie nas do gorącej Hiszpanii. Hiszpańskie tańce ludowe wykonywane są przy wtórze kastanietów i gitary.
WGR TEAM zaprasza w niedzielę 14 maja na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz.
7 godzin temu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2026. Ile zebrały sztaby w powiecie grójeckim?
19 godzin temu
Święto Kwitnących Jabłoni 2026. Niedziela pod znakiem rocka!
19 godzin temu
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
22 godziny temu
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
wczoraj, 05:43
Ogłoszenia