Operacyjni z Grójca zatrzymali 16-latkę za posiadanie środków odurzających. Odpowie przed sądem rodzinnym.
Grójecki magistrat rozstrzygnął przetarg na remont nawierzchni centralnego odcinka ul. Armii Krajowej.
Od XII wieku sześćdziesiąt dni po Wielkanocy Kościół katolicki obchodzi Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.
W ten weekend w związku ze Świętem Kwitnących Jabłoni, grójeckie kino zaprasza na seanse tylko w niedzielę.
Po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu grójecka akademia piłkarska FC MUNDIALITO pokonała 4:3 TURBO Football Academy. Było to pierwsze oficjalne spotkanie towarzyskie rocznika 2009/2010 FCM. Na podkreślenie zasługuje fakt, że strzelcem historycznego, premierowego gola była dziewczynka - Alicja Fabijańczyk!
Podopieczni Tomasza Sokołowskiego pokonali na wyjeździe 3:1 Jodłę Jedlnię-Letnisko. Bramki zdobyli Kamil Zieliński, Mikołaj Nojek oraz Andrzej Rogoziński. Przy dwóch golach wydatny udział miał wracający do gry po dłuższej przerwie Damian Karls.
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza na Dzień Dziecka. Start 1 czerwca o godz. 16.00 w Parku Miejskim.
Dzieciak Rządzi 3D, Chata, LIFE - to propozycje grójeckiego kina na najbliższy weekend. W ramach DKF Jasminum film Zwariować ze szczęścia i spotkanie z krytykiem filmowym Wojciechem Diduszko.
W środę popołudniu na obwodnicy Grójca, na pasie w kierunku Warszawy doszło do wypadku. Jadący z Radomia w kierunku Warszawy autobus z pasażerami z nieznanych przyczyn zjechał z drogi do rowu.
W sobotę 20 maja rozegrany zostanie tradycyjny Turniej 6-tek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.
6 godzin temu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2026. Ile zebrały sztaby w powiecie grójeckim?
18 godzin temu
Święto Kwitnących Jabłoni 2026. Niedziela pod znakiem rocka!
18 godzin temu
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
20 godzin temu
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
wczoraj, 05:43
Ogłoszenia