Grójec konsekwentnie inwestuje w poprawę jakości zasobu komunalnego. Podpisana została umowa na realizację zadania „Przebudowa i remont komunalnego budynku mieszkalnego wraz z urządzeniami budowlanymi przy ul. Armii Krajowej 30”.
Od lutego jedną z najważniejszych funkcji w grójeckim samorządzie obejmie Małgorzata Więckowska, która zastąpi na stanowisku skarbnika gminy odchodzącą na emeryturę Mariolę Komorowską.
20 stycznia 2026 roku w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu odbyło się pierwsze posiedzenie Grójeckiej Rady Seniorów. Było to ważne wydarzenie inaugurujące działalność Rady na nową, trzyletnią kadencję.
W związku ze złożeniem wypowiedzenia przez dyrektor Małgorzatę Melon, obowiązki dyrektora Szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą objął lek. Michał Burczy – Prezes Zarządu Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu - poinformowało we wtorek Starostwo Powiatowe.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystą sesję Rady Miejskiej w Grójcu, podczas której odbędzie się nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Grójca Księdzu Piotrowi Skardze. Wydarzenie zaplanowano na 2 lutego 2026 r., w dniu przypadającym na 490. rocznicę urodzin ks. Piotra Skargi.
Informujemy, że 16.01.2026 r. rozpocznie się kolejny nabór wniosków na darmowe audyty energetyczne.
We wtorek 30 grudnia uchwalono budżet Powiatu Grójeckiego na 2026 rok. Głosowanie poprzedził spór pomiędzy przewodniczącym rady Janem Madejem, a radną PiS Anną Steczkowską. W ostrych słowach oświadczenie opozycji skomentował starosta Krzysztof Ambroziak.
Zakończyły się kompleksowe prace remontowe przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Piotra Skargi w Grójcu. Inwestycja objęła zarówno odnowę zabytkowej elewacji XIX-wiecznego gmachu, jak i szereg działań konstrukcyjnych oraz zabezpieczających, których celem było długofalowe zachowanie obiektu i poprawa warunków jego...
We wtorek 23 grudnia odbył się odbiór nowej inwestycji sportowej przy Zespole Szkół im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec” w Grójcu.
22 grudnia w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim podpisano umowę na dofinansowanie przewozów autobusowych w ramach FRPA – Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na rok 2026 dla Gminy Grójec.
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia