Grójeccy policjanci podsumowali pierwszy wakacyjny weekend na drogach. Nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym czuwało 93 policjantów drogówki i prewencji. Odnotowano jeden wypadek i 11 kolizji, zatrzymano 8 nietrzeźwych kierujących.
Te gminy najgłośniej protestowały przeciwko przebiegowi korytarza linii 400 kV Kozienice – Ołtarzew przez swój teren.
W piątkowe popołudnie kierowca Seata Toledo, który był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, zjechał z drogi i staranował barak, w którym przebywali pracownicy z Ukrainy.
7 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
8 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
24 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia