Podczas czwartkowego (!) spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” działającego w Grójeckim Ośrodku Kultury zaprezentujemy kolejną pozycję z serii „Klasyka kina”. Pokazywaliśmy już „Brzdąca”, „Gorączkę złota” i „Dyktatora”. Tym razem zapraszamy na kolejną piękną komedię...
Wraz z nowym rokiem szkolnym w Grójeckim Ośrodku Kultury startują trzy rodzaje warsztatów: plastyczne, muzyczne oraz architektoniczne dla dzieci.
Kolejny rok akademicki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpocznie uroczyście w poniedziałek 9 września 2013 o godz. 12.00 – sala Galerii GOK, ul. Piłsudskiego 3.
Nowy sezon czas zacząć nie tylko znakomitymi filmami, ale i spotkaniem ze znakomitym reżyserem! W niedzielę, 1 września, odwiedzi nas Leszek Wosiewicz, reżyser filmu BYŁ SOBIE DZIECIAK, który tak opowiada o swoim filmie: „Po dwudziestu kilku latach nieobecności w filmie fabularnym tematu Powstania Warszawskiego zdecydowałem się nakręcić...
David Burke jest pomniejszym dealerem marihuany, który sprzedaje swój towar między innymi kucharzom i paniom domu, ale nigdy dzieciom — nie pozwala mu na to sumienie. Co w jego życiu może więc pójść nie tak? Wiele rzeczy.
Nowy sezon czas zacząć! Poza tym najwyższy czas się poprawić i wrócić do formy! Ostatni seans w ramach DKF-u był 11 maja. Postaramy się wrócić do pełnej regularności i znowu prezentować Państwu najciekawsze studyjne filmy, wprowadzane do polskich kin. Na początek DZIEWCZYNKA W TRAMPKACH.
W sobotę 31 sierpnia na parkingu przy Grójeckim Ośrodku Kultury oraz w ogródku jordanowskim odbędzie się Piknik rodzinny na pożegnanie wakacji.
Uwielbiane Smerfy powracają znowu! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii Smerfy 2, zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów.
Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę.
- Grójeckie kino było moim wehikułem magicznym i jak się popsuł, postanowiłem go spróbować naprawić – opowiada w rozmowie z Mateuszem Adamskim, Grzegorz Rylski z Grójeckiego Ośrodka Kultury.
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia