Stowarzyszenie Plastyków Ziemi Grójeckiej zaprasza na wystawę poplenerową do „Zagrody Ojrzanów” - malowniczego miejsca gdzie kontakt z naturą inspiruje do pracy twórczej, gdzie członkowie SPZG podczas wakacyjnego wyjazdu wspólnie tworzyli.
Zespoły chętne do zagrania podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grójcu prosimy o przesyłanie ofert (info o grupie, demo) do 24 listopada 2014 roku na mail: gdubiel@gokgrojec.pl.
Takiego pożegnania lata chyba w naszym mieście jeszcze nie było. W niedzielę 14 września na stadionie przy ul. Laskowej na mieszkańców będzie czekała cała moc atrakcji. W tym m.in. mecze Gwiazd TVN, Reprezentacji Dziennikarzy oraz Reprezentacji Burmistrzów i Samorządowców. O 19.00 zagra Paweł BiBA Binkiewicz.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców na ostatni filmowy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego!
Sobotni seans w Letnim Kinie Plenerowym, pokaz francuskiego filmu "Niebo w Gębie" został odwołany z powodu fatalnych warunków pogodowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie w następny weekend!
Serdecznie zapraszamy mieszkańców na filmowy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego! W każdy weekend gramy komedie i filmy obyczajowe o tematyce wakacyjnej na stadionie Mazowsza przy ul. Laskowej 17. W ten piątek, 8 sierpnia, po godzinie 21:00 odbędzie się pokaz uznanego wśród krytyków za największy romans współczesnego kina, „Przed...
Serdecznie zapraszamy mieszkańców na filmowy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego! W każdy weekend gramy komedie i filmy obyczajowe o tematyce wakacyjnej na scenie przy ulicy Laskowej przy stadionie. W najbliższą sobotę, 2 sierpnia po godzinie 21:00 odbędzie się pokaz komedii romantycznej „Smak życia, czyli chińska układanka”...
Na wniosek mieszkańców w najbliższą sobotę odbędzie się pokaz filmu Królowie Lata, który został odwołany dwa tygodnie temu z powodu fatalnej pogody.
W tym roku świętować będziemy okrągłą 70.rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Od kilku lat w Grójcu rocznica ta jest celebrowana na Placu Wolności. W tym roku uroczystości uświetni występ Kapeli Czerniakowskiej. Po koncercie odbędzie się msza święta.
Łukasz Haśkie w imieniu Grójeckiego Ośrodka Kultury odpowiedział na zarzuty internautów, jakoby pomysł Letniego Kina Plenerowego zostało zapożyczony od uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu.
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia