W ostatnim meczu sezonu 2025/26 rozegranym na stadionie przy ulicy Laskowej piłkarze Mazowsza Grójec ulegli 0:2 (0:1) drużynie Zodiaka Sucha.
Piłkarze Mazowsza Grójec rozegrali w sobotę bardzo dobre zawody i zgarnęli cenny komplet punktów w meczu z faworyzowaną Szydłowianką Szydłowiec.
Wychowanek Mazowsza Grójec - Mariusz Lisiecki - został trenerem pierwszego zespołu III-ligowej Broni Radom.
Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka zrehabilitowali się za nieudaną inaugurację rundy rewanżowej, pokonując przed własną publicznością zespół z Błotnicy. Gola na wagę kompletu punktów zdobył Bartłomiej Janczewski. Dla sprowadzonego zimą z MKS Wyśmierzyce pomocnika było to premierowe trafienie w barwach Mazowsza.
Uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu - Iga Krzyżanowska - została zakwalifikowana do udziału w Mistrzostwach Świata w wyciskaniu sztangi leżąc.
Kryta pływalnia Wodnik w Grójcu przez 12 nocnych godzin była miejscem zmagań wszystkich, którzy chcieli: sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości, przekroczyć granice wytrzymałości, poczuć prawdziwą satysfakcję, a przede wszystkim dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas, uprawiając jeden z najzdrowszych sportów...
Piłkarze grójeckiego Mazowsza rozpoczęli rundę rewanżową od minimalnej porażki z broniącym się przed spadkiem zespołem Gracji Tczów.
Już w sobotę piłkarze GKS Mazowsze Grójec zainaugurują rundę rewanżową Keeza radomskiej ligi okręgowej. W trakcie zimowej przerwy do zespołu dołączyło dwóch pomocników: 21-letni Kolumbijczyk Fernando Alejandro Fernandez Yanes oraz 23-letni Bartłomiej Janczewski.
W niedzielę 08.03.2026r. w Radomiu odbył się turniej eliminacyjny do Klubowych Mistrzostw Mazowsza, w których wzięła udział drużyna z rocznika 2018. Nasza Błędowska młodzież rozegrała świetne zawody, zwyciężając we wszystkich swoich spotkaniach i strzelając aż 18 bramek w 7 spotkaniach, tracąc przy tym zaledwie jednego gola!
Już wkrótce Grójec stanie się areną przeszkodowych zmagań. 19 kwietnia br. (niedziela) odbędzie się premierowa edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM. Nazwa zawodów nie jest przypadkowa i nawiązuje do sadowniczej historii tego regionu.
Od 6 do 11 marca w Tbilisi odbywają się Otwarte Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów osób z niepełnosprawnościami. W zawodach tych po raz kolejny wystartowała nasza paraolimpijka oraz pracowniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu – Justyna Kozdryk, udowadniając, że wciąż znajduje się w znakomitej dyspozycji sportowej. Tegoroczny...
wczoraj, 23:09
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
wczoraj, 17:06
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 03:26
Pożar budynuk szkoły w Kruszewie. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażaków
8 dni temu
Nowa inwestycja logistyczna pod Grójcem. PepsiCo wybuduje magazyn napojów za 50 mln dol.
9 dni temu
Ogłoszenia