Mł. bryg. Grzegorz Michalski został powołany do pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Grójcu. Zastąpił bryg. Krzysztofa Kędzierę, który przeszedł na emeryturę.
24 stycznia 2025 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Maciej Bieńczyk uroczyście wręczył:
- decyzję personalną Komendanta Głównego PSP o zwolnieniu ze służby, a tym samym przejście na zaopatrzenie emerytalne bryg. Krzysztofa Kędziery,
- oraz decyzję personalną Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w sprawie powierzenia z dniem 25 stycznia 2025 roku pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Grójcu mł. bryg. Grzegorzowi Michalskiemu.












15 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
17 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia