Do dramatycznego odkrycia doszło w sobotę rano w jednym z domów przy ulicy Bankowej w Grójcu.
Rzecznik prasowy grójeckiej policji, nadkom. Agnieszka Wójcik potwierdza, że około godziny 9.00 rano w sobotę dyżurny otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu zwłok 89-letniej kobiety. O odkryciu poinformował jej syn.
Przez cały dzień na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. - Lekarz wstępnie nie wykluczył udziału osób trzecich - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik.
Okoliczności śmierci kobiety wyjaśni postępowanie. Jednocześnie rzecznik grójeckiej policji zwróciła się za pośrednictwem naszego portalu do wszystkich osób, które mają wiedzę, co mogło wydarzyć się w nocy z piątku na sobotę, o zgłaszanie tych informacji policji, chociażby anonimowo.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
8 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
20 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia