W minioną sobotę, 28 czerwca 2025 roku, na terenie hali sportowej „Spartakus” odbyła się kolejna wyprzedaż garażowa. W wydarzeniu wzięli udział głównie mieszkańcy Grójca i okolic, którzy mogli sprzedać lub wymienić rzeczy ze swoich domowych zbiorów: ubrania, książki, zabawki czy sprzęt codziennego użytku.
– Cieszy nas, że wyprzedaż pozostaje inicjatywą oddolną i sąsiedzką bez udziału profesjonalnych handlarzy. Dzięki temu wydarzenie zachowuje swój lokalny charakter i służy przede wszystkim mieszkańcom – podkreślił Jarosław Rupiewicz - Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Grójec, będący gospodarzem wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejną edycję przewidywaną na przełomie sierpnia i września!













wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia