Stowarzyszenie Plastyków Ziemi Grójeckiej skupia ludzi wywodzących się ze środowiska artystycznego oraz twórców amatorów. Należą do niego osoby w różnym wieku, o różnym wykształceniu i uprawiające różne zawody. Każdy z członków SPZG ma swoją ulubioną technikę oraz formę wyrazu. Są wśród nich graficy, rysownicy, malarze, rzeźbiarze, fotograficy, osoby zajmujące się dekoratorstwem oraz haftem artystycznym.
Wspólna pasja która łączy członków Stowarzyszenia zaowocowała kolejną wystawą zbiorową. Tym razem SPZG pokazuje swoje prace w Teatrze Kamienica w Warszawie. Otwarcie wystawy odbędzie się 11 grudnia 2013 r. po spektaklu "Jak się kochają w niższych sferach" po godzinie 19.30. Klimat i artystyczna atmosfera teatru zachęcają do udziału w wystawie a członkowie SPZG zapraszają do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.
Wystawę będzie można oglądać do 15 stycznia 2014 roku.
Agnieszka Kazała














wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia