Trzy osoby trafiły do szpitali w wyniku zderzenia dwóch aut, do którego doszło we wtorek około godziny 13.30 w miejscowości Michrówek (gmina Pniewy).
- Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia volkswagena i fiata. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Grójcu. Pasażer busa trafił do szpitala w Radomiu. Kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi - powiedziała portalowi tvnwarszawa.pl nadkomisarz Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.
Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.
Źródło zdjęcia: Depositphotos













16 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia