Ze względu na konieczność przeprowadzenia planowanych prac konserwacyjnych, zegar na wieży Ratusza Miejskiego został tymczasowo wyłączony - informuje Urząd Gminy i Miasta w Grójcu.
Automatyka sterująca mechanizmem zegara została przekazana do specjalistycznego serwisu w celu wykonania niezbędnych napraw i kalibracji. W związku z powyższym, do czasu zakończenia prac, nie będzie również emitowany hejnał Grójca.
Przewidywany termin przywrócenia pełnej funkcjonalności zegara to najbliższe kilka dni.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa wyrozumiałość.













5 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia