Mieszkaniec Grójca - Wojtek Czekański - zakończył pierwszą rundę rallycrossowych Mistrzostw Polski na trzecim miejscu.
W miniony weekend na torze w Poznaniu odbyła się pierwsza runda Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Czech w Rallycrossie. Grójczanin Wojtek Czekański zakończył weekendowe zmagania na trzecim miejscu, zwyciężając nad czwartym Rafałem Paprotą o 0,03 sekundy.
Czekański startował w najbardziej licznej klasie, w której rywalizowało osiemnastu kierowców.
To kolejny sukces grójeckiego kierowcy, który poprzedni sezon zakończył na piątym miejscu (na 26 startujących).
Inny reprezentant naszego miasta, Piotr Wawrzyniak uplasował się na siódmej pozycji w tej samej klasie - SC Cup.
Kolejna runda Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy Strefy Centralnej odbędzie się już za dwa tygodnie 12-13 kwietnia na torze w podgrójeckim Słomczynie.














wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia