Już w najbliższy weekend 12-13 kwietnia na Autodromie Słomczyn odbędą się Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Europy Strefy Centralnej w Rallycrossie.
Na podgrójeckim torze będziemy mogli oglądać dwóch grójeckich kierowców Wojtka Czekańskiego i Piotra Wawrzyniaka.
Na liście zgłoszeń znalazło się 81 pojazdów, wśród których znajdziemy reprezentantów Czech, Belgii, Słowacji, Węgier czy Austrii.
Sobota – (12.04.2025):
- 11:00 – 11:40 Rozgrzewka
- 12:00 – 14:30 I sesja kwalifikacyjna
- 14:45 – 17:15 II sesja kwalifikacyjna
- 17:30 – 19:00 III sesja kwalifikacyjna
Niedziela (13.04.2025):
- 7:30 – 8:10 Rozgrzewka
- 8:30 – 11:00 IV sesja kwalifikacyjna
- 11:30 – 13:30 Półfinały A, B
- 13:35 – 13:55 Oficjalne otwarcie zawodów (Parada)
- 14:10 Finały
- 16:20 – Wręczenie nagród.
Wydarzenie będzie biletowane dla publiczności. Cena biletu będzie wynosić 50 zł od osoby za dzień. Dzieci do lat 12 będą mogły wejść na wydarzenie bezpłatnie. Bilet upoważnia do wstępu do Parku Maszyn oraz na wszystkie dostępne punkty widokowe obiektu. Bilety będą do kupienia na miejscu w kasie. Informujemy, że płatność będzie możliwa tylko gotówką.













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia