Grójeccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Weterynaryjnej przeprowadzili działania, mające na celu kontrolę wykonywania szeroko rozumianego krajowego i międzynarodowego przewozu drogowego zwierząt.
Wczoraj (04.01.) grójeccy policjanci wspólnie z przedstawicielami Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Grójcu przeprowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo zwierząt. Policjanci zaangażowani w czynności szczególną uwagę skupili na pojazdach służących do przewozu zwierząt. Kontrolowali trzeźwość kierowców, legalność przewożonego ładunku, prawidłowość dokumentów oraz czy pojazd, którym przewożone były zwierzęta spełniał określone warunki.
Wspólne działania mają na celu wyrobienie u kierujących tego typu pojazdami przeświadczenie o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, przewożenia zwierząt zgodnego z prawem oraz legalnego źródła ich pochodzenia.
nadkom. Agnieszka Wójcik













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
10 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
22 godziny temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia