Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, którzy używając przemocy spowodowali obrażenia ciała u 37-letniego mieszkańca Warki. Teraz grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu w Warce. Dwóch mężczyzn w wieku 45 i 53 lat pobiło 37-letniego mieszkańca Warki. Wskutek tego zdarzenia pobity mężczyzna trafił do szpitala. Dzięki zaangażowaniu i sprawnemu działaniu wareckich policjantów udało się ustalić i zatrzymać sprawców pobicia.
Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie jednemu z mężczyzn zarzut pobicia, a drugiemu uszkodzenia ciała. Na wniosek prokuratora grójecki sąd zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt dla zapewnienia prawidłowego przebiegu postępowania. Mężczyznom grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
mł. asp. Agata Sławińska












23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia