Urząd Gminy i Miasta w Grójcu zaprasza mieszkańców Gminy Grójec na szkolenie realizowane w ramach programu „Czyste Powietrze”.
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu zaprasza mieszkańców Gminy Grójec na szkolenie realizowane w ramach programu „Czyste Powietrze”.
Podczas spotkania będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości dofinansowania do wymiany źródeł ciepła (pieców) oraz prac termomodernizacyjnych budynków mieszkalnych.
Termin i miejsce szkolenia: 10 lutego 2026 r. (wtorek), godz. 16:30
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu, sala konferencyjna, I piętro
ul. Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec
Dodatkowe informacje: tel. 48 664 31 60, e-mail: czystepowietrze@grojecmiasto.pl
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców.













6 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia