W sobotę 18 stycznia Ochotnicza Straż Pożarna w Pabierowicach oficjalne powitała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki mercedes. Wóz kolegom z Pabierowic przekazali druhowie z OSP Grójec.
"Zastąpił on nam po ponad 15 latach bezawaryjnej służby naszą odsłużoną Scanię, która to w dniu dzisiejszym ma swoje oficjalne pożegnanie z naszą Jednostką" - czytamy na facebookowym profilu OSP Pabierowice.
Druhowie liczą, że nowy wóz pozwoli im jeszcze lepieć wykonywać powierzone obowiązki, a tym samym zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo mieszkańcom oraz wszystkim tego potrzebującym.












16 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
17 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia