Radni Rady Miejskiej w Grójcu - Kamil Sobczak i Henryk Feliksiak - złożyli interpelację w sprawie wykonania badań hałasu emitowanego przez drogę ekspresową S7 w miejscowości Głuchów.
Jak piszą w interpelacji, utrapieniem mieszkańców ul. Warszawskiej w Głuchowie są zbyt niskie ekrany akustyczne. Z poziomu jezdni tej ulicy, widać i "słychać" trasę S7.
Radni zwracają uwagę, że po drugiej stronie drogi ekspresowej, zostały wybudowane bardzo wysokie ekrany akustyczne, przez co fale dźwiękowe są odbijane i powodują kumulacje hałasu na ul. Warszawskiej.
Na zlecenie GDDKiA zostały wykonane badania hałasu. Według nich jego poziom mieści się w normie zaledwie 0,1 dB poniżej dopuszczalnych 56dB.












19 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia