Niektórzy dorośli twierdzą, że jazz nie jest dla dzieci. Dziwią się temu dwie bajkowe postacie Jazzgotek i Pankotek zapraszając w podróż do świata różnorodnych rytmów, niezwykłych muzycznych tematów i improwizacji.
Interaktywny, rozśpiewany koncert został przygotowany z myślą
o potrzebach małych dzieci oraz ich rozwoju muzycznym, a program ułożony w myśl teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona.
WYKONAWCY
Przemysłam Chmiel – saksofon sopranowy i tenorowy
Jan Wierzbicki – kontrabas, gitara basowa
Michał Szeligowski – perkusja
Katarzyna Płocińska, Aleksandra Tkaczyk – zabawy melodią i rytmem
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich
Mazowiecki Instytut Kultury
Grójecki Ośrodek Kultury
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Patron artystyczny:
Sinfonia Varsovia













8 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
9 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia