W miniony weekend siatkarze ProNutiva SKK Belsk Duży w pięknym stylu wywalczyli awans do II ligi PZPS.
W turnieju rozgrywanym w dolnośląskim Brzegu Dolnym podopieczni trenera Kamila Majewskiego zmierzyli się z mistrzem Wielkopolski Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne, wicemistrzem województwa lubelskiego LKS Cisy Nałęczów i gospodarzami SPS Modeko Brzeg Dolny.
W piątek siatkarze reprezentujący gminę Belsk Duży rozegrali prawdopodobnie najlepszy mecz w sezonie zwyciężając silną drużynę z Tarnowa Podgórnego. Pomimo przegranego pierwszego seta w pozostałych partiach belszczanie pokazali prawdziwy charakter i siatkarską jakość deklasując rywali w ostatniej odsłonie do 11.
Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne - ProNutiva SKK Belsk Duży 1:3 (25:20, 21:25, 19:25, 11:25)
MVP - Paweł Szczepaniak
Źródło: gosir.belskduzy.pl













20 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia