Rozgrywki mają odbywać się w weekendy na boisku Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1.
Liga będzie podzielona na na dwie rundy - jesienną i wiosenną, w obu rozegrane zostaną mecze na zasadzie każdy z każdym. - Składka od drużyny wynosi 250 zł. Składka pozwoli sfinansować nagrody dla najlepszych drużyn oraz zawodników, w dodatku pozwoli nam zorganizować obsadę sędziowską i niezbędny sprzęt. Prowadzimy fanpage oraz stronę internetową, gdzie na bieżąco aktualizować będziemy wyniki meczów i tabelę. Pojawią się tam również niezbędne treści organizacyjne oraz raporty z meczów - mówi jeden z organizatorów rozgrywek, Maciej Kawecki. - Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich amatorów piłki nożnej do wspólnej rywalizacji i zabawy - dodaje.
Regulamin i więcej informacji na Facebooku.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
18 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia