W ostatnim meczu rundy jesiennej przed własną publicznością podopieczni Macieja Soroki pokonali Energię Kozienice 2:1 (0:1).
Pierwsze dziesięć minut niedzielnego meczu na stadionie przy ulicy Laskowej należało do Mazowsza. Później inicjatywę przejęli jednak goście z Kozienic, którzy zdobyli gola, ale mogli prowadzić zdecydowanie wyżej.
Po przerwie rolę się odwróciły. Z szatni jakby świeżsi wrócili gospodarze, którzy najpierw wyrównali za sprawą Arkadiusza Gałki, a następnie objęli prowadzenie (gol Dawida Skrzyckiego), którego nie oddali już do końca meczu. Mogli wygrać nawet 4:1, ale dobrych okazji nie wykorzystali Karol Prasek i Dawid Skrzycki.
Za tydzień ostatni akcent piłkarskiej jesieni. Mazowsze czeka arcytrudny pojedynek na boisku lidera z Jedlińska.
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 2:1 (0:1)
Gole: Gałka (58.), Skrzycki (65.) - Skowroński (26.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Lisiecki (44. Gotlib), Nojek M. (46. Prasek), Skrzycki (90. Jemioł), Sobczak (90. Żebrowski), Tarwacki, Sieczko, Zakrzewski (80. Poczek), Czerepok, Trawiński
MAZOWSZEGROJEC.PL













21 godzin temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia