Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P380 pozyskany z zasobów Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, który dotychczas służył strażakom z KP PSP w Grójcu, trafił w czwartek 16 marca 2023 do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie.
- Wóz z pewnością usprawni działania gaśnicze i ratownicze, a przede wszystkim zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Wzbogacenie jednostki o samochód strażacki to dobra okazja, aby podziękować za trud i poświęcenie, jaki nasi strażacy wkładają w służbę, niejednokrotnie ryzykując własne zdrowie i życie, aby ratować innych. Ponadto tworzycie godną podziwu i naśladowania społeczność, serdeczne gratulacje! - napisał burmistrz Dariusz Gwiazda na swoim Facebooku.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia