We wrześniu grójeccy mundurowi zatrzymali 20 osób poszukiwanych do ustalenia miejsca pobytu lub zatrzymania i doprowadzenia do jednostki penitencjarnej.
20 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zostało zatrzymanych we wrześniu na terenie powiatu grójeckiego. Wśród zatrzymanych były dwie kobiety.
Najmłodszy – 20-letni mężczyzna – został zatrzymany podczas kierowania pojazdem. 20-latek miał aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, ponadto znajdował się pod wpływem alkoholu.
Najdłuższy pobyt za kratkami czeka 36-latka zatrzymanego w gminie Belsk Duży. Mężczyzna był poszukiwany kilkoma listami gończymi, których łączny wymiar to ponad 6 lat pozbawienia wolności.
Wyjątkowymi pechowcami byli uczestnicy interwencji domowej, którzy sami wezwali patrol. Po sprawdzeniu obydwojga w bazach danych okazało się, że są poszukiwani za kradzież z włamaniem, którego dokonali wspólnie.
asp. Agata Sławińska













21 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia