Chcemy poznać waszą opinię na temat problemu, jakim są uzależnienia od: hazardu, pracoholizmu, uzależnienia od komputera Internetu i smartfona, alkoholizmu, narkotyków czy też nikotynizmu. Wypełnij ankietę w formie elektronicznej, która jest całkowicie anonimowa.
Gmina Grójec w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani na lata 2022-2025 zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, w zakresie przeprowadzanej diagnozy uzależnień behawioralnych na terenie Gminy, którego celem jest określenie skali i specyfiki problemu uzależnień behawioralnych.
Poniżej link do ankiety:
Grójec DIAGNOZA BEHAWIORALNA 2022 Diagnoza uzależnień behawioralnych - ankieta - dorośli mieszkańcy (webankieta.pl)













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia