Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu rozpoczyna kluczowy etap prac nad projektem Dziennego Domu Seniora. To wyjątkowa szansa na stworzenie w naszej gminie miejsca, w którym osoby starsze będą mogły spędzać czas w sposób aktywny, bezpieczny i pełen profesjonalnego wsparcia.
Dlaczego Twoja opinia jest niezbędna?
Aby skutecznie ubiegać się o niezbędne fundusze i zaprojektować placówkę, która będzie faktycznie odpowiadać na codzienne wyzwania, musimy dysponować rzetelnymi danymi. To, czy Dzienny Dom Seniora powstanie i jak będzie funkcjonował, zależy właśnie od Państwa udziału w badaniu. Wypełniając ankietę, dają nam Państwo solidny argument w rozmowach z instytucjami finansującymi, pokazujemy wspólnie, że ta inicjatywa jest w naszej gminie wyczekiwana i potrzebna.
Jak możesz pomóc?
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Grójec, zarówno samych seniorów, jak i ich rodziny, opiekunów oraz osoby zaangażowane w życie Grójca, do poświęcenia kilku minut na wypełnienie ankiety. Dzięki Państwu precyzyjnie określimy, na jakie usługi jest największe zapotrzebowanie.
Wypełnij ankietę online
Ankieta jest w pełni anonimowa i dostępna pod poniższym adresem:
>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ <<
Dziękujemy za każdą poświęconą chwilę i za Państwa wkład w rozwój polityki senioralnej w naszym mieście.













wczoraj, 15:16
Tragiczny wypadek w Drwalewie. Nie żyje 68-letni motorowerzysta
wczoraj, 14:02
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
przedwczoraj, 19:40
Akcja Kaskadowy pomiar prędkości. Grójecka drogówka zatrzymała 66 kierowców
przedwczoraj, 16:34
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
4 dni temu
Ogłoszenia