Z przyjemnością informujemy, że zadanie pt. „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla OSP Grójec” zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 100 000,00 zł.
Umowę w imieniu Gminy i Miasta Grójec podpisał 23.09.2024 r. Jarosław Rupiewicz, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.
Całkowita wartość zadania wynosi 2 289 645,00 zł. Dofinansowanie zostało przyznane w ramach działań na rzecz zapobiegania zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwania ich skutków.
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu












16 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia