Zbliżające się święta to doskonała okazja, by okazać serce tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do włączenia się w pomoc.
Zgłoście się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grójcu lub po prostu przynieście tam prezenty dla potrzebujących. Mogą to być produkty spożywcze, artykuły chemiczne czy kosmetyki. Możecie być pewni, że Wasze dary trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.
Paczki z żywnością i kosmetykami, które podarowali w tym roku pracownicy Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu, trafią do 15 seniorów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Jednak potrzebujących jest znacznie więcej, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w tę świąteczną akcję. Wspólnie możemy sprawić, by te święta były dla wielu osób czasem pełnym radości i wsparcia.
Adres MGOPS: Aleja Niepodległości 6, 05-600 Grójec
Telefon: 48 664 31 55
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu












19 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
20 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia