Grójeccy policjanci zatrzymali mieszkańca Grójca, który pobił i okradł swoją znajomą. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
W ubiegłą środę 32-letni mężczyzna zaatakował swoją znajomą. Po uderzeniu w twarz i przystawieniu noża do szyi, zażądał wydania kluczyków od samochodu. Następnie zabrał jej telefon, torebkę z dokumentami oraz kurtkę, po czym odjechał jej samochodem. Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Grójca został zatrzymany. Usłyszał dwa zarzuty, w tym i. in. dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. W piątek sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy tymczasowego aresztowania.
/AW












20 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
22 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia